تبلیغات
عاشق ولایت - گزیده ای از بیانات امام خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر

عاشق ولایت
 
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیبی نرسد .

1- (رئیس جمهور آمریکا) گفته می‌تواند ارتش ایران را نابود کند/ این‌جور حرف‌ها لاف در غریبی است/ ما از هیچ جنگی استقبال نمی‌کنیم اما اگر جنگی اتفاق بیفتد آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است .

2- شش دولت بزرگ جهانی ده دوازده سال نشستند مقابل ایران با هدف اینکه ایران را از پیگیری صنعت هسته‌ای بازبدارند/ نتیجه این شد که این شش قدرت امروز ناچار شدند که گردش چند هزار سانتریفیوژ و ادامه‌ی تحقیق و توسعه‌ی این صنعت را تحمل کنند/ این معنایش اقتدار ملت ایران است .

3- مشکلات داخلی آمریکا، آنها را ناچار می‌کند که رجزخوانی کنند/ می‌گویند ما ایران را تسلیم کردیم؛ مگر به خواب ببینند. پنج رئیس‌جمهور گذشته‌ی آمریکا در این آرزو که جمهوری اسلامی را تسلیم کنند، یا مُردند یا در تاریخ گم شدند. شما هم مثل آنها، هرگز به این آرزو نمی‌رسید .

4- چه این متن تصویب بشود، چه نشود، اجازه‌ی هیچ سوءاستفاده‌ای داده نخواهدشد/ قابلیت‌های دفاعی و حریم امنیت کشور حفظ خواهد شد/ از حمایت دوستانمان در منطقه دست نخواهیم کشید/ سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد .

5- از دست‌اندرکاران مذاکرات تشکر می‌کنم/ چه این متن در مجاری قانونی تصویب بشود، چه نشود، اجر آنها محفوظ است/ باید این مسیر قانونی طی شود/ دست‌اندرکارن با دقت، مصالح کشور را در نظر بگیرند تا آنچه که تحویل ملت می‌دهند، بتوانند مقابل خدا هم ارائه بدهند .

طبقه بندی: سیاسی،  ولایت فقیه،  مذهبی ـ اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 تیر 1394 توسط عمار